צור קשר

שם מלא:
אימייל:
טלפון:
ההודעה:

פורום רשלנות רפואית - חמותי

פורום רשלנות רפואית

השב לתגובה זו || חזרה לפורום רשלנות רפואית

נושא: חמותי

:) נוצר ע"י רחל ברכה בן צבי ב 09/07/2012

הודעה:

כן, אני הכלה, וביקשו ממני לא להתערב אבל לא אכפת לי. חמותי עברה ב-30.6.12, שבת, התקף ורטיגו שחזר והופיע שוב ב- 2.7.12. בשבת היא אושפזה בבי"ח בלינסון, שוחררה במוצ"ש, וכמו שכתבתי, אושפזה שוב ביום שני, בשבוע לאחר מכן עם התקף נוסף. שוחררה לקראת ה-5.7.12, מאחר ולא רצתה להשאר תחת אשפוז, על אף העובדה שלא ביצעה את כל הבדיקות הדרושות ונותרה בדיקה אחת שחייבה אותה לחזור במוצ"ש, ב-7.7.12. אך בשבת היא חטפה התקף נוסף- שהוביל לדימום מוחי...כעת מונשמת, הרופאים טוענים שלא ניתן לנקז את הדמם. עומדת לפני ניתוק מכשירים לבקשת חמי... קראתי על תופעת הורטיגו, אם הוא חזר פעמיים, היו צריכים לבדוק, האם מדובר בשבץ מוחי...לא ידוע לי אם היא עברה CT ראש, שהיה מראה על קריש דם באיזור, או על התחלת דימום. לפי דעתי הרופאים הניחו למצב לקרות כיון שיש בעברה הרפואי מחלת סרטן הריאה. מה עוד שכדי לבדוק אם אכן לא ניתן לעצור את הדמם ישנו צנטור שעושים דרך עורק הצואר, שחייבים לבצעו דחוף מיד לאחר שבץ מוחי, וכן צילום פשוט יראה על האפשרות. האם ניתן להציל את חייה? למרות שלא הייתי בקשר טוב איתה מעולם, נראה לי קצת מוקדם לוותר...הרי האישה בסה"כ בת 65.

תגובות:

השב להודעה זו:

שם:

מייל (לא חובה):

נושא:

הודעה:

ניתן להוסיף: בוטה | איטליק | מודגש
בטל עיצוב טקסט

הוספת סמיילי (נפתח בחלון חדש)
לבטל סמיילי