לייעוץ ראשוני מיידי התקשר עכשיו
050-5230928
או מלא את הפרטים:

אבי לוטן - עורך דין לתביעות רשלנות רפואית. המשרד הוקם ב-1986 ומאז צבר ידע רב ומוניטין בתחום הנזיקין בכלל והרשלנות הרפואית בפרט. מאז הקמתו, הגיע המשרד להישגים עצומים תוך השפעה ישירה על ראשי הנזק המוכרים בפסיקה, קביעת תקדימים משפטיים חשובים ומעל לכל, השגת פיצויים גבוהים ומיטביים עבור הלקוחות.

פורום רשלנות רפואית

השב לתגובה זו || חזרה לפורום רשלנות רפואית

נושא: חוק זכויות החולה בפסיכיאטריה

:) נוצר ע"י אפקסור ב 05/03/2013

הודעה:

שלום רב
אני מתגורר בהוסטל לנפגעי נפש. כתוצאה מאי בהירות לגבי האבחנה/ות שלי (בקופ"ח מופיע דבר אחד ואילו הפסיכיאטרית אמרה לי בעל פה- משהו אחר לגמרי), פניתי אליה במכתב- עפ"י חוק זכויות החולה סעיפים 13 ו- 18 לחוק בבקשה ליתן לי האבחנה/ות באופן סופי וכן לאפשר לי גישה לרשומות הרפואיות שלי.הפסיכיאטרית התעלמה ממני לחלוטין. כיצד ניתן לכפות עליה למלא אחר לשון החוק, ואם היא סבורה כי במסירת מידע גלום נזק, רחמנא ליצלן, כיצד לאלץ אותה לפנות לוועדת האתיקה (18 ג לחוק). בכוונתי לסרב מדעת לקבלת טיפול כל עוד לא קיימת "דיאגנוזה" (13 לחוק), ברם איימו עליי בהרחקה מההוסטל היות ועם קבלתי התחייבתי בכתב ליטול טיפול (אבל טיפול לאיזו אבחנה?!...). האם איום זה חוקי? מה ניתן לעשות?

תגובות:

עדיין אין תגובות

השב להודעה זו:

שם:

מייל (לא חובה):

נושא:

הודעה:

ניתן להוסיף: בוטה | איטליק | מודגש
בטל עיצוב טקסט

הוספת סמיילי (נפתח בחלון חדש)
לבטל סמיילי

תביעות נפוצות

רשלנות רפואית בלידה רשלנות רפואית בהריון שיתוק מוחין רשלנות בניתוח טביעות באתרי רחצה איחור באבחון תאונות דרכים תאונות עבודה מחלה גנטית רשלנות בהריון רשלנות בלידה תסמונת גנטית רשלנות רפואית בטיפולי פוריות רשלנות רפואית במתן תרופות פגיעת Cp במהלך רשלנות בלידה