לייעוץ ראשוני מיידי התקשר עכשיו
050-5230928
או מלא את הפרטים:

אבי לוטן - עורך דין לתביעות רשלנות רפואית. המשרד הוקם ב-1986 ומאז צבר ידע רב ומוניטין בתחום הנזיקין בכלל והרשלנות הרפואית בפרט. מאז הקמתו, הגיע המשרד להישגים עצומים תוך השפעה ישירה על ראשי הנזק המוכרים בפסיקה, קביעת תקדימים משפטיים חשובים ומעל לכל, השגת פיצויים גבוהים ומיטביים עבור הלקוחות.

משרד עורכי דין נזיקין

כאשר אדם תר אחר משרד עורכי דין נזיקין ברוב המקרים מדובר באדם אשר נפגע ממעשה רשלני, ממחדל או מתאונה כלשהי.
להלן מספר עצות על איך לבחור את משרד עורכי דין נזיקין הטוב ביותר עבורך:

תחום ההתמחות של משרד עורכי הדין
הדבר הראשון שעליך לברר הוא האם משרד עורכי דין נזיקין בו אתה מתעניין מתמחים בתחום הספציפי בו אתה מעוניין להגיש תביעה.

לדוגמא: אם נגרם לך נזק בעקבות רשלנות רפואית אשר נגרמה בניתוח כדאי לך להיות מיוצג על ידי משרד

עורכי דין נזיקין אשר מתמחה ברשלנות רפואית בניתוח ולא משרד עורכי דין נזיקין המתמחה בייצוג תובעים בתחום של רשלנות רפואית בהריון.

דוגמא נוספת: אם היית מעורב בתאונת דרכים אשר בעקבותיה נגרם לך נזק עליך לפנות למשרד עורכי דין נזיקין אשר מתמחה בייצוג תובעים אשר נגרמו להם נזקי גוף ולא משרד עורכי דין נזיקין אשר מתמחה בייצוג תובעים בתחום של תאונות עבודה.

ותק בתחום ההתמחות
כמו בכל מקצוע אחר, ניסיון הוא אלמנט חשוב. במקרים של אירוע נזיקי אשר גרם לפגיעות חמורות בגוף, אדם לא יכול לקחת סיכון ולהיות מיוצג על ידי חברת עו”ד צעירה או חסרת ניסיון בתחום הספציפי בו הוא מבקש לקבל פיצויים. לקיחת סיכון שכזה עלולה לפגום בהצלחת התביעה ולגרום לכך שהפיצוי אשר תקבל יהיה נמוך יותר ממה שבאמת מגיע לך. כאשר מדובר בפיצוי על נזקי גוף כל שקל שבית המשפט קובע כפיצויים הינו חשוב וזאת משום שכסף זה משמש את הנפגע למשך שארית חייו, על מנת לשמור על איכות חיים מירבית ועל מנת שיוכל להשתמש בכל האספקטיים השיקומים.

המלצות על משרד עורכי דין נזיקין
שמיעת חוות דעת מלקוחות עבר של משרד עורכי הדין יכולה להיות הדרך הטובה ביותר לקבל מושג פרקטי לגבי יכולת ההתנהלות של המשרד. תוכלו לגלות האם לקוחות העבר של המשרד היו מרוצים או שמא לאו, האם המשרד מקצועי, תומך, קשוב ונותן שירות איכותי ומיומן ללקוחותיו אשר תלויים בו עם תביעה כה חשובה של פיצויים בגין נזקי גוף.

דרך פשוטה לקבל חוות דעת היא באמצעות מנועי החיפוש באינטרנט. חיפוש מהיר ברשת יעלה לכם את האתר של המשרד ולרוב יהיה מאוד פשוט למצוא אנשים אשר העלו לרשת את דעתם על המשרד ואת הניסיון האישי שלהם עימו.

משרד עורכי דין נזיקין אשר מייצג רק תובעים
פרט זה הינו חשוב ביותר. מדובר בפרט מהותי משום שמשרד עורכי דין אשר מייצג גם תובעים וגם נתבעים (לרוב חברות ביטוח) עלול להיקלע למצב של ניגוד עניינים. למשל מצב בו נפגע צריך לתבוע פיצויים מחברת ביטוח אשר המשרד מייצג.

כמו כן, כאשר אתה בוחר משרד אשר מייצג רק תובעים אתה יכול להיות בטוח שעורך הדין שמייצג אותך תומך לחלוטין באינטרס שלך.

משרד עורכי דין אבי לוטן
משרד עורכי דין אבי לוטן עוסק בתחום דיני הנזיקין כבר מאמצע שנות השמונים ובזמן פעילות זה בנה לעצמו
מוניטין אמין, מקצועי ומלא בהצלחות.

אנו מתמחים בייצוג תובעים אשר נגרמו להם נזקי גוף חמורים בעקבות תאונות עבודה, תאונות דרכים, רשלנות רפואית, טביעה באתרי רחצה או בים וכדומה.

בנוסף, משרדינו נמצא בקשרים צמודים עם מיטב המומחים הרפואיים, בארץ ובעולם, אשר מספקים חוות דעת רפואית מקצועית ואותנטית.

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום דיני הנזיקין? פנו אל משרד עורכי הדין אבי לוטן וצוות המשרד יעמוד לרשותכם, ייעץ לכם ויעזור לכם לבנות תיק תביעה מוצלח ואיכותי אשר ישיג לכם את הפיצוי הכספי המקסימאלי.