לייעוץ ראשוני מיידי התקשר עכשיו
050-5230928
או מלא את הפרטים:

אבי לוטן - עורך דין לתביעות רשלנות רפואית. המשרד הוקם ב-1986 ומאז צבר ידע רב ומוניטין בתחום הנזיקין בכלל והרשלנות הרפואית בפרט. מאז הקמתו, הגיע המשרד להישגים עצומים תוך השפעה ישירה על ראשי הנזק המוכרים בפסיקה, קביעת תקדימים משפטיים חשובים ומעל לכל, השגת פיצויים גבוהים ומיטביים עבור הלקוחות.

טביעות באתרי רחצה

את נושא הרחצה באתרי רחצה בישראל והפיקוח עליהם מסדיר חוק הסדרת מקומות רחצה, תשכ"ד-1964 והתקנות והצווים מכוחו.

חוק הסדרת מקומות רחצה המבסס את חובת הרשויות לפקח על אתרי הרחצה, קובע את אחריות הרשויות המקומיות לחופי רחצה אשר נמצאים בשטח שיפוטן וכן את אחריות המדינה מכוח היותה הבעלים של חופי הרחצה ובעלת השליטה בהם.

למרבה הצער, טביעות בים הן שכיחות מאוד בארצנו וחלקן מסתיים בנכויות קשות ובמוות. מידי שנה נפגעים ונספים מבקרים ומתרחצים רבים בטביעה, בחופי הים ובבריכות, במיוחד בעונת הקיץ.

רוב האנשים מתייחסים לתאונות מסוג אלו "כגזירת שמיים" ואינם מודעים לכך כי במקרים רבים יש לרשויות האמונות על הסדרת הרחצה בחופי ים, אחריות מכרעת לנזקים שנגרמים למתרחצים.

משרדנו מתמקד ומתמחה בתחום זה בייצוג נפגעים בתביעתם כנגד הרשויות במקרים של טביעה. במרוצת השנים, צבר משרדנו ניסיון וידע רב בכל הנוגע לתאונות בים ומקרי טביעה תוך הבאת העניין למודעות הרשויות ובתי המשפט וקביעת תקדימים בנושא זה והינו פועל במרץ להשגת הפיצוי המרבי בגין אירוע הטביעה.