לייעוץ ראשוני מיידי התקשר עכשיו
050-5230928
או מלא את הפרטים:

אבי לוטן - עורך דין לתביעות רשלנות רפואית. המשרד הוקם ב-1986 ומאז צבר ידע רב ומוניטין בתחום הנזיקין בכלל והרשלנות הרפואית בפרט. מאז הקמתו, הגיע המשרד להישגים עצומים תוך השפעה ישירה על ראשי הנזק המוכרים בפסיקה, קביעת תקדימים משפטיים חשובים ומעל לכל, השגת פיצויים גבוהים ומיטביים עבור הלקוחות.

מהעיתונות

רשלנות רפואית בלידה שהובילה לשיתוק מוחין אצל הילוד - בית המשפט המחוזי בפ"ת נתן תוקף של פסק דין להסכם פשרה לפיו סכום הפיצוי שנקבע לנער הסובל משיתוק מוחין קשה, כתוצאה מרשלנות רפואית בלידה, הועמד על סך של כ–7,000,000 ₪ (כולל תשלומי הביטוח הלאומי).

התביעה הוגשה כנגד בית חולים ליולדות ע"ש סרלין ומדינת ישראל. על פי התביעה, הצוות הרפואי בבית החולים התרשל בכך שלא איבחן במשך זמן רבה מצוקה עוברית של אחד משני העוברים (דובר בלידת תאומים).

למרות שבבוקר הלידה אובחן במוניטור כי יש ירידה בדופק של אחד העוברים (התובע), הצוות הרפואי התרשל בביצוע מעקב המוניטור, כאשר עד לשעות הערב לא בוצע ניטור חוזר, חרף הוראות הצוות הרפואי.

לפי מומחי התביעה, הניטור אשר בוצע בסופו של דבר רק בשעות הערב הצביע כבר עם תחילתו על כך שאחד העוברים (התובע) סובל ממצוקה עוברית (חוסר חמצן). אולם למרות ממצאים חמורים אלה, מחדלי הצוות הרפואי נמשכו, ובמקום להורות על ניתוח קיסרי דחוף ולבצעו באופן מיידי על מנת לחלץ את העובר מהסביבה התוך רחמית המסוכנת לבריאותו ולמוחו, הצוות הרפואי הגיב באיחור רב והעוברים חולצו בניתוח קיסרי רק כשעתיים לאחר מכן.

לטענות המומחים מטעם התביעה, בעקבות המצוקה העוברית המתמשכת (חוסר חמצן),התובע נולד בתשניק קשה אשר גרם לנזק המוחי החמור ממנו סובל התובע היום. לדבריהם, אילו היה נעשה מעקב מוניטור רציף, ואם הצוות הרפואי היה מורה על ניתוח קיסרי דחוף מייד עם גילוי הממצאים במוניטור, ניתן היה למנוע את הנזק המשמעותי.

הנער סובל כיום משיתוק מוחין קשה מסוג קוואדרופלגיה ספסטית (שיתוק של ארבעת הגפיים), מרותק לכסא גלגלים, סובל ממגבלות בדיבור ומפגיעה קוגנטיבית, תלוי לחלוטין בזולת וזקוק לעזרה וסיעוד צמודים בכל שעות היממה.

קישור לכתבה


תביעת ענק בגין רשלנות רפואית חמורה בלידה - בימים אלו, הוגשה על ידנו תביעת ענק, בגין רשלנות רפואית בלידה, בעקבותיה נותרה התובעת מרותקת לכסא גלגלים וסובלת משיתוק בגפיים התחתונות, חוסר שליטה על הסוגרים ועקמת גבית קשה.

קישור לכתבה


אי מתן טיפול רפואי מתאים: טיפול רשלני של רופאי המחלקה הפנימית והכירורגית בבית החולים בילינסון הוביל למותה של חולת סכרת אשר אושפזה בבית החולים. במהלך האשפוז חלה הדרדרות במצבה של החולה, היא הוכנסה לניתוח שלאחריו התדרדר מצבה עוד יותר. על אף תחינותיה של בתה של החולה להעביר את אמה למחלקת טיפול נמרץ כללי, לא הועברה החולה בתואנה שאין מיטות פנויות במחלקה.

הורד קובץ


נכה כתוצאה מטביעה בים פוצה ב- 13,500,000 ש"ח- בית המשפט העליון פסק כ-13,500,000 ₪ לתובע אשר ראשו נחבט מסלעים שהיו בקרקעית הים וכתוצאה נותר משותק בארבע גפיים (קוודרופלג) ואינו שולט על הסוגרים. בית המשפט הטיל אחריות על עיריית הרצליה ומדינת ישראל בגין מחדליהן בשמירת בטחון הרוחצים בים

קישור לכתבה


רשלנות רפואית בלידה: תינוקת נולדה במצב של 100% נכות כתוצאה מיחס מזלזל של צוות חדר היולדות בביה"ח בילינסון. כתוצאה מעיכוב בלידה שתתה התינוקת מי שפיר מזוהמים, שחדרו לריאותיה. האם שביקשה לקבל לידיה את מסמכי הלידה נתקלה בסירוב מצד ביה"ח. באמצעות עו"ד אבי לוטן, הוגשה תביעה לביהמ"ש המחוזי בת"א בגובה 8 מיליון ₪ נגד ביה"ח בילינסון וקופת חולים כללית. בתביעה מואשמים רופאי מחלקת היולדות של בילינסון בכך שלא ערכו את כל הבדיקות הנדרשות ולא נקטו בפעולות הדרושות לחילוץ היולדת והעובר מהמצוקה שאליה נקלעו.

הורד קובץ


תביעת שיבוב בגין תשלום גמלאות ביטוח לאומי לשחקן מכבי ת"א לשעבר מני לוי - משרדנו הגיש לאחרונה מטעם המוסד לביטוח לאומי תביעה בסך של כ 4.9 מליון ש"ח כנגד התאחדות הכדורגל ואח' בגין תשלום קצבת הגמלאות שהוא שילם וישלם לשחקן מכבי ת"א לשעבר - מני לוי, עקב אירוע לב שנגרם לשחקן במהלך משחק וכיום הנו סובל מנכות קשה.

קישור לכתבה
w">קישור לכתבה