לייעוץ ראשוני מיידי התקשר עכשיו
050-5230928
או מלא את הפרטים:

אבי לוטן - עורך דין לתביעות רשלנות רפואית. המשרד הוקם ב-1986 ומאז צבר ידע רב ומוניטין בתחום הנזיקין בכלל והרשלנות הרפואית בפרט. מאז הקמתו, הגיע המשרד להישגים עצומים תוך השפעה ישירה על ראשי הנזק המוכרים בפסיקה, קביעת תקדימים משפטיים חשובים ומעל לכל, השגת פיצויים גבוהים ומיטביים עבור הלקוחות.

ניהול תיק

לצורך טיפול הולם בתביעות נזקי גוף, ובמיוחד במקרים בהם נגרמו לנפגע פגיעות קשות ומורכבות, יש צורך בניסיון ומיומנות רבה.

משרדנו חרט על דיגלו מתן שירות יסודי מקצועי ואמין עבור לקוחותינו תוך חתירה ללא פשרות להשגת תוצאה משפטית מיטבית. ולראיה כי במשך השנים משרדנו השיג הישגים משפטיים רבים, וביניהם קביעת ראשי נזק חדשים בפסיקה, קביעת תקדימים משפטיים חשובים וכמובן השגת פיצויים מקסימאליים עבור לקוחותינו.

אחד השלבים החשובים ביותר בניהול התיק הינו שלב גיבוש והכנת התיק לקראת הגשת תביעה, וזאת בכדי שבהמשך ניתן יהיה להגיש תביעה רצינית ומבוססת, שסיכויי הצלחה גבוהים בצידה.

בשלב זה נבדקת קיומה של עילת תביעה פוטנציאלית תוך בירור יסודי ומעמיק, על בסיס ידע, ניסיון, ומומחיות שנצברה במשרדנו במהלך שנות עבודה רבות בתחום.

בשלב הראשון של גיבוש התיק, מתקיימת פגישה בין הנפגע ו/או בני משפחתו לעו"ד ממשרדנו, כאשר בפגישה זו (אשר אינה מחייבת את מי מהצדדים) מתבררים פרטי המקרה בגינו יש כוונה להגיש תביעה. רצוי להביא כבר לפגישה הראשונה את כל המסמכים הרלבנטיים אשר מצויים בידי הנפגע ואשר עשויים לסייע בדבר.

חשוב מאוד להתייחס לכל מקרה בצורה אינדיווידואלית ונפרדת, תוך התחשבות בייחוד העובדתי והמשפטי הטמון בכל מקרה ונסיבותיו.

הכנת מקרה לתביעה דורשת ידע ומיומנות בפעולות שונות, כגון תישאול הולם של הלקוח ועדים רלוואנטים נוספים, השגת כל החומר הרלוונטי, כאשר בעניין זה פועל משרדנו לצורך איסוף כל החומר הרלוואנטי, בין היתר, באמצעות טופס וויתור על סודיות עליו חותם הלקוח, וכך נחסך מן הנפגע ל"רוץ" למקומות השונים ולאסוף את החומר בעצמו.

משרדנו פועל בשיתוף פעולה מקצועי עם טובי המומחים הרפואיים בארץ ובחו"ל, אשר במקרים הרלוונטיים עורכים עבור לקוחות המשרד חוות דעת רפואית מתאימה לצורך חיזוק הטענות המשפטיות והרפואיות, ובכך תורמים להעלאת סיכויי הצלחת התביעה.

לאחר סיום שלב זה של גיבוש והכנת התיק, ובמידה ויימצא כי יש עילת תביעה ראויה ומבוססת, יוגש כתב תביעה לבית המשפט.

משך הזמן הכולל מרגע הגשת כתב התביעה ועד לתום ההליך המשפטי משתנה בהתאם לסוג התיק, היקפו, מורכבותו, וכו'.

משרדנו מקפיד לעדכן את הלקוח בכל שלב מהותי של התיק, מתוך השקפה כי זוהי זכותו של הנפגע להיות מעורב בתביעה המוגשת מטעמו.

שכר טרחה נגבה במשרדנו לרוב כ"אחוזים מהצלחה" מסך כל הסכום המתקבל בתום ההליך המשפטי. בתיקים שעניינים תאונות דרכים שכר הטרחה קבוע בתקנות. בכל יתר התיקים שכר הטרחה נקבע על פי סוג התיק, היקפו ומורכבותו.