לייעוץ ראשוני מיידי התקשר עכשיו
050-5230928
או מלא את הפרטים:

אבי לוטן - עורך דין לתביעות רשלנות רפואית. המשרד הוקם ב-1986 ומאז צבר ידע רב ומוניטין בתחום הנזיקין בכלל והרשלנות הרפואית בפרט. מאז הקמתו, הגיע המשרד להישגים עצומים תוך השפעה ישירה על ראשי הנזק המוכרים בפסיקה, קביעת תקדימים משפטיים חשובים ומעל לכל, השגת פיצויים גבוהים ומיטביים עבור הלקוחות.

עורך דין בנושא נזיקין

דיני הנזיקין כוללים בתוכם מגוון רחב של סוגי תביעות, כמו: תאונות עבודה, רשלנות בניתוח, רשלנות בהריון, תאונות דרכים ועוד.

התכלית של דיני הנזיקין הינה להחזיר את הנפגע למצב בו היה לפני האירוע המזיק. בשונה מהמשפט הפלילי אין זה משנה האם התכוון המזיק להזיק או לאו, לא קיימת בדיני הנזיקין תכלית עונשית.

עורך דין בנושא נזיקין למעשה עוזר ללקוח שלו לקבל את המגיע לו, כלומר, לקבל פיצוי הולם עבור נזק פיזי או נזק נפשי אשר נגרם לו, בין אם ברשלנות ובין אם בזדון. על מנת להשיג פיצוי מקסימאלי ייצוג על ידי עורך דין המתמחה בתחום דיני הנזיקין הינו לא רק מומלץ אלא הכרחי.

דיני הנזיקין למעשה עוסקים בנזקים אשר נגרמו לאדם או לרכוש שלו בעקבות אירועים שונים כמו תאונות או מעשים של רשלנות רפואית למשל. מאחר וישנם מצבים רבים בהם תאונות נזיקיות יכולות לקרות ושבעקבותיהן יהיה ניתן לתבוע פיצויים מהגורם המזיק, פניה לייעוץ עם עורך דין בנושא נזיקין הינה מומלצת ביותר וזאת בכדי שהנפגע יוכל לקבל מושג לגבי תהליכים שיש לבצע וכן בכדי שהוא יוכל לקבל פיצוי מקסימאלי עבור הנזק אשר נגרם לו.

במקרים כמו תאונות דרכים, נוצר שילוב של נזק לאדם וגם של נזק לרכוש, על כן חשוב לפנות לעורך דין בנושא נזיקין אשר מתמחה בתחום של תאונות דרכים ויוכל להשיג לכם פיצוי הולם גם על הנזק שנגרם לכם וגם על הנזק אשר נגרם לרכוש שלכם. דבר חשוב נוסף הינו פניה מוקדמת לעורך דין בנושא נזיקין, כמה שיותר קרוב לאירוע המזיק, לעיתים אף כדאי להתייעץ עם עורך דין בנושא נזיקין עוד בטרם הפנייה לגורם רפואי מטפל. במידה והדבר אינו מתאפשר, יש לשמור את כל המסמכים הרפואים, כל ההפניות וכל הקבלות.

התפקיד של עורך דין בנושא נזיקין הינו לעזור ללקוח לאסוף את כל החומר הראייתי הדרוש על מנת להוכיח את תביעתו, כלומר את כל המסמכים, העדויות וכן חקיקה ופסיקה אשר רלוונטים למקרה בכדי להבטיח את הצלחת התביעה ולהבטיח קבלה של פיצוי מקסימאלי עבור הנפגע.

כאשר בוחרים עורך דין בנושא נזיקין יש לבחור עורך דין אשר מתמחה בנושא הספציפי בו אתם מבקשים לקבל סעד. כמו כן, בחירה בעורך דין בנושא נזיקין בעל ניסיון רב וותק של שנים רבות בתחום תמיד יתרום להצלחת התביעה מאחר והוא בקיא היטב בחקיקה, בפסיקה ובתמורות שחלו בהם לאורך השנים. עורך דין בנושא נזיקין בעל ותק כבר עסק בתיקים רבים הקשורים לנושא ויודע כיצד המערכת פועלת, אילו הליכים יש לבצע, מה סיכוייה של התביעה וכן ביכולתו להעריך את גובה הפיצויים אשר יקבל הנפגע.

משרד עו”ד אבי לוטן הינו משרד העוסק בתחום דיני הנזיקין כבר למעלה מעשרים שנה ובמשך שנות פעילותו צבר המשרד הצלחות רבות בתחום, ניסיון ומוניטין משובח ועל כן משרד עו”ד אבי לוטן הינו בין המשרדים המובילים והבולטים בארץ בתחום דיני הנזיקין.

משרד עו”ד אבי לוטן מתמחה בתחום של דיני הנזיקין בעיקר בנושאים של רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה תביעות ביטוחיות, טביעה בים ובאתרי רחצה וכן תאונות נוספות אשר בעקבותיהם נגרמו נזקי גוף קשים.

משרד עו”ד אבי לוטן עוסק בליטגציה בערכאות השונות (כולל בית המשפט העליון), נמצא בקשרים צמודים עם מיטב המומחים הרפואיים בארץ ובעולם ופועל בנחישות על מנת להשיג ללקוחותיו פיצוי מקסימאלי אשר יעזור להבטיח איכות חיים גבוהה הן לנפגע והן לבני משפחתו.