לייעוץ ראשוני מיידי התקשר עכשיו
050-5230928
או מלא את הפרטים:

אבי לוטן - עורך דין לתביעות רשלנות רפואית. המשרד הוקם ב-1986 ומאז צבר ידע רב ומוניטין בתחום הנזיקין בכלל והרשלנות הרפואית בפרט. מאז הקמתו, הגיע המשרד להישגים עצומים תוך השפעה ישירה על ראשי הנזק המוכרים בפסיקה, קביעת תקדימים משפטיים חשובים ומעל לכל, השגת פיצויים גבוהים ומיטביים עבור הלקוחות.

עורך דין תאונות דרכים

כאשר מתמודדים עם תביעה עבור פיצויים על נזקי גוף אשר נגרמו בעקבות תאונת דרכים יש להיוועץ עם עורך דין אשר מתמחה בתחום ספציפי זה וזאת משום שכאשר מדובר בתאונות דרכים לא קיימת שאלה של אחריות אלא האחריות הינה ברורה ומוחלטת. התביעה אשר מתנהלת לא עוסקת בבירור השאלה מי אחראי לתאונה אלא בהוכחה של ההפסדים והנזקים אשר נגרמו בעקבות התאונה ואשר ייתכן וייגרמו בעקבותיה בעתיד. ככל שהנפגע יצליח להוכיח את הנזק שלו בצורה טובה ומוחלטת הפיצויים אשר יפסקו לטובתו יהיו גבוהים יותר.

לכאורה ההגדרה של תאונת דרכים הינה מובנת מאליה, מקרה פגיעה בו מעורב כלי רכב. אולם לעיתים קיימת מחלוקת האם אכן מדובר בתאונות דרכים או לא, יותר מבחינת אחריות הביטוח, האם תאונה שבה היתה מעורבת מלגזה נחשבת לתאונת דרכים? האם תאונה אשר אירעה בשעה שאדם ירד מכלי הרכב שלו נחשבת לתאונת דרכים? וכדומה… במקרים כגון אלו ישנה חשיבות עצומה להתייעצות מיידית עם עורך דין תאונות דרכים בכדי שלא ייעשו טעויות אשר ייתכן וייגרמו לתביעה להידחות.

תאונות דרכים בהן מעורב רכב שאינו מכוסה בביטוח חובה
במצבים בהם כלי הרכב הפוגע אינו מבוטח בביטוח חובה או לחילופין במצבים של תאונת פגע וברח ניתן לתבוע את “קרנית” (גוף סטטוטורי אשר נועד לפצות נפגעי תאונות דרכים). התביעה תעשה כנגד קרנית, היא זו אשר תשלם את הפיצויים לנפגע ולאחר מכן היא תשיב לעצמה את סכום הפיצויים אשר שילמה מהנהג הפוגע. כלומר קרנית עוזרת לנפגע בכך שבמקום שהוא יצטרך לרדוף אחר הנהג הפוגע היא עושה זאת עבורו לאחר שהיא משלמת לנפגע את הפיצויים. יש לזכור כי נסיעה ללא ביטוח חובה הינה מסוכנת ביותר משום שכאשר מדובר בתאונות דרכים סכומי הפיצויים יכולים להגיע לסכומי עתק אשר אין בידיו של אדם מהשורה לשלם בעצמו, שהרי מדובר בפגיעות גופניות אשר לעיתים נמשכות לכל החיים.

סיבה נוספת להתייעצות מיידית עם עורך דין תאונות דרכים הינה התיישנות. כמו כל עוולה אחרת גם לתביעה בגין נזקי גוף אשר נגרמו עקב תאונת דרכים קיימת תקופת התיישנות. מרגע התאונה יש לנפגע חלון הזדמנויות של שבע שנים לתבוע עבור הנזקים אשר נגרמו לו בעקבות תאונת הדרכים בה הוא היה מעורב.

לעיתים קרובות נפגע מתאונת דרכים אינו יכול להמשיך לעבוד ולמעשה מקור פרנסתו נגדע ואולם הוא צריך להמשיך לכלכל את עצמו ואם הינו איש משפחה גם את בני משפחתו. אנשים רבים נלחצים מאוד ממצבים כאלה משום שתביעות פיצויים בגין תאונות דרכים עלולות להימשך זמן רב והם אינם יודעים איך יוכלו לכלכל את עצמם עד שיקבלו את הפיצויים, אולם חשוב לדעת כי ניתן לפנות לבית המשפט או לחברת הביטוח לבקש פיצוי תכוף, כלומר חלק מהפיצוי אשר יפסק לטובת הנפגע בעתיד, על חשבון הפיצוי העתידי אשר יפסק לו. בכדי לברר את על הדברים הללו ולהיות בטוחים שאתם מקבלים את מלוא הזכויות המגיעות לכם מומלץ להיוועץ עם עורך דין תאונות דרכים.

אנו במשרד עורכי דין אבי לוטן, מתמחים בתחום תאונות הדרכים כבר למעלה מעשרים שנים. במשך תקופה זו צברנו ניסיון וכן הצלחות רבות בתחום. אנו מתמקדים בייצוג נפגעים אשר נגרמו להם נזקי גוף חמורים בעקבות תאונות דרכים, כמו: פגיעות בעמוד השידרה, פגיעות מוחיות, פגיעות רב מערכתיות חמורות וכדומה.

עורך דין תאונות דרכים מוצלח ומיומן יכול לעשות עבורכם את כל ההבדל, להקל את התהליך עבורכם וכן להשיג עבורכם את הפיצוי הכספי המקסימאלי.