לייעוץ ראשוני מיידי התקשר עכשיו
050-5230928
או מלא את הפרטים:

אבי לוטן - עורך דין לתביעות רשלנות רפואית. המשרד הוקם ב-1986 ומאז צבר ידע רב ומוניטין בתחום הנזיקין בכלל והרשלנות הרפואית בפרט. מאז הקמתו, הגיע המשרד להישגים עצומים תוך השפעה ישירה על ראשי הנזק המוכרים בפסיקה, קביעת תקדימים משפטיים חשובים ומעל לכל, השגת פיצויים גבוהים ומיטביים עבור הלקוחות.

עורכי דין נזיקין

כאשר נפגעת ממעשה מזיק (לדוגמא: תאונת דרכים, רשלנות רפואית בניתוח, תאונת עבודה וכו’...) הדרך הטובה ביותר לברר האם יש בידך עילת תביעה והאם תוכל לתבוע את האחראי לנזק אשר נגרם לך הינה פניה למשרד עורכי דין נזיקין.

בתחום של דיני הנזיקין הפנייה לעו”ד המתמחים בתחום הנזיקין הינה חשובה וקריטית. משרד עורכי דין נזיקין אשר בקיא בתחום ובעל ניסיון עשיר יוכל להקל עליך את תהליך התביעה וכן הצלחת התביעה תלויה בניסיונו של עורך הדין המייצג אותך בפני בית המשפט.

התפקיד של עורכי דין נזיקין הוא לבחון האם קיימת עילת תביעה, כלומר ישנן שתי שאלות אותן יבחן עורך הדין:
?השאלה הראשונה הינה- האם הגורם המזיק נושא באחריות לנזק
השאלה השניה הינה- האם קיים קשר סיבתי בין הנזק שנגרם למעשה הפוגע לו אחראי המזיק?

לשאלת אחריות המזיק עורכי דין נזיקין בוחנים האם מדובר במקרה בו האחריות הנזיקית הינה מוחלטת, כמו בתאונת דרכים, או האם יש לברר אם קיימת אחריות או לאו.

בתאונות דרכים האחריות הינה תמיד של הנהג הפוגע ואין זה משנה אם למי מהנפגעים היה יד בדבר. גם אם הנפגע היה אשם תורם (כלומר, יש לו חלק באשמה) ביהמ”ש לא יתחשב בכך ויעניק לו פיצוי מלא.

לעומת זאת בתחומים אחרים של דיני הנזיקין אם הניזוק נמצא כאשם תורם הדבר יכול להשפיע על הצלחת התביעה וכן על גובה הפיצוי אותו הוא יקבל.

לשאלת הקשר הסיבתי בין הנזק שנגרם למעשה הפוגע, יבחנו עורכי דין נזיקין האם ניתן להוכיח כי אכן אותו מעשה הוא אשר גרם לנזק אשר נגרם לניזוק.

לדוגמא: לעיתים בתביעות של רשלנות רפואית קיים קושי להוכיח כי הנזק שנגרם אכן נגרם בעקבות מעשה רשלן של המנתח (כמובן שאנו לא מדברים על מקרים בהם הרשלנות הרפואית של המנתח הינה ברורה כמו השארת מכשיר רפואי בתוך גוף המטופל). בכדי להוכיח זאת על עורכי דין נזיקין להשיג חוות דעת מרופא מומחה אשר מתמחה בתחום הספציפי בו התביעה עוסקת.

בחירה נכונה של משרד עורכי דין נזיקין הינה קריטית. מדובר בבחירה קריטית משום שבמידה ואתם סובלים מפגיעות חמורות אשר נגרמו לכם בעקבות אירוע מזיק שיש לו אחראי, הפיצוי הכספי הינו חשוב ביותר. טיפול בנזקי גוף חמורים הינו עסק יקר אשר לעיתים נמשך לכל החיים, לכן עליכם למצוא את משרד עורכי דין נזיקין עם המוניטין הטוב ביותר ובעל ניסיון עשיר בכדי שתוכלו להשיג את הפיצוי הכספי המקסימאלי שיעזור לכם לשמור על איכות חיים גבוהה ובכדי שתוכלו למצות את כל אספקטים השיקומיים.


משרד עורכי דין אבי לוטן נמצא בין משרדי עורכי הדין המובילים בתחום דיני הנזיקין.

המשרד פועל מאמצע שנות השמונים ומתחילת דרכו עוסק בתחום דיני הנזקין, ובמקרים של פגיעות גופניות חמורות.

לאורך השנים צבר המשרד מוניטין משובח, ניסיון בטיפול במספר רב של תיקים ולפיכך קיבל מקום של כבוד בין משרדי עורכי הדין העוסקים בדיני נזיקין בארץ.

משרד עורכי דין אבי לוטן מייצג נפגעים בלבד אשר בעקבות מעשה מזיק (רשלנות רפואית, תאונת עבודה, תאונת דרכים, טביעה וכדומה) נגרמו להם נזקי גוף חמורים.

במהלך שנות פעילות משרדינו ייצגנו תובעים אשר נפגעו כתוצאה מפגיעה בעמוד השדרה, פגיעות ראש, תובעים הלוקים בשיתוק מוחין, תובעים אשר להם מומים מולדים ותביעות של “הולדה בעוולה” בעקבות רשלנות רפואית.

כאשר אנו מייצגים את הלקוחות שלנו אנו עושים כל שביכולתינו להקל עליהם את תהליך התביעה אשר יכולה להיות מייגעת וארוכה וכן להשיג עבורם את הפיצוי המקסימאלי.