לייעוץ ראשוני מיידי התקשר עכשיו
050-5230928
או מלא את הפרטים:

אבי לוטן - עורך דין לתביעות רשלנות רפואית. המשרד הוקם ב-1986 ומאז צבר ידע רב ומוניטין בתחום הנזיקין בכלל והרשלנות הרפואית בפרט. מאז הקמתו, הגיע המשרד להישגים עצומים תוך השפעה ישירה על ראשי הנזק המוכרים בפסיקה, קביעת תקדימים משפטיים חשובים ומעל לכל, השגת פיצויים גבוהים ומיטביים עבור הלקוחות.

עורכי דין תאונות עבודה

עורכי דין תאונות עבודה- כך תדע שבחרת בעו"ד הטוב ביותר עבורך

הדבר הראשון אשר עליך לברר הינו שמשרד עו"ד אשר תבחר הינו משרד אשר מתמחה בדיני הנזיקין ותאונות עבודה באופן ספציפי ולא משרד אשר עוסק במגוון רחב של תחומים משפטיים כמו נדל"ן, חוזים, פלילי וכדומה. דבר זה הינו חשוב מאוד משום שמשרד עו"ד אשר מתמחה בדיני נזיקין ובתאונות עבודה בפרט יהיה בקיא יותר ובעל ניסיון יותר בתחום הצר הזה מאשר משרד שמתעסקים בו במגוון רחב של תחומים משפטיים.

כאשר מצאת משרד עורכי דין תאונות עבודה עליך לברר דבר נוסף- לעיתים בתאונו עבודה התביעה לא תתנהל רק כנגד חברת הביטוח אשר מייצג את המעביד אלא גם נגד המוסד לביטוח לאומי. בענף ישנם משרדי עורכי דין אשר ידעו לנהל תביעה בצורה מוצלחת רק מול חברת הביטוח של המעביד אך לא יהיה להם ניסיון בתביעה כנגד המוסד לביטוח לאומי. על כן, בררו גם עניין זה.

וודא כי המשרד בו אתה מעוניין מייצג אך ורק תובעים ולא גם תובעים וגם נתבעים, זאת בכדי למנוע מצב של ניגוד עניינים אשר יכול להשפיע עליך באופן ברור. לדוגמא: אם משרד עוה"ד בו תבחר מייצג גם חברת ביטוח מסויימת ובמקרה בתיק שלך עליהם להגיש תביעה נגד אותה חברת ביטוח יכול להיווצר מצב של ניגוד עניינים אשר יכול לפגוע בהצלחת התביעה שלך.

אחד הדברים החשובים כאשר מחפשים עורכי דין תאונות עבודה הוא לבחור במשרד ותיק, בעל ניסיון רב ומוניטין משובח. כמו בכל מקצוע אחר גם בעריכת דין לניסיון יש חשיבות, ייצוג על ידי משרד אשר כבר טיפל בתיקים רבים ומכיר היטב את המערכת ואת ההליכים יקל עליך את תהליך התביעה המייגע מאליו.

בדיקה של משרד עורכי דין תאונות עבודה ברשת. עברו על אתר האינטרנט של המשרד, תוכלו לקבל שם מידע רב אודותיו ואודות עוה"ד הפועלים בו. בדקו האם יש באתר תמונות של עוה"ד העובדים במשרד, דבר זה מראה על יציבות המשרד ועל כך שאין תחלופה של עו"ד. כמו כן, השתמשו במנועי החיפוש על מנת לבדוק המלצות וחוות דעת על המשרד. פעילות של אחרים עם המשרד תמיד תוכל לשפוך יותר אור על הניסיון שלהם ועל דרך העבודה שלהם.

טיפ נוסף לאיך לדעת שאתה אכן בוחר בעורך הדין הנכון לייצג אותך בתביעת פיצויים בגין תאונות עבודה הוא הידע של עורך הדין לגבי גוף האדם. עורך דין אשר מתמחה בתחום של תאונות עבודה יכיר את שמות העצמות בגוף האדם וזאת משום שאם הוא עבד על תיקים רבים לא קיים סיכוי שהוא לא ידע את שמות העצמות השונות הנמצאות בגוף באדם.

אחד הדרכים הכי טובות לדעת אם אתה בוחר את עוה"ד הטוב ביותר עבורך היא פשוטה- אינטואיציה.

קבע פגישה עם עוה"ד, שים לב לצורה בה הוא מביע את עצמו, לצורת הדיבור שלו, להתייחסות שלו לשאר עורכי הדין במשרד ולמעשה תגלה אם אתה מרגיש שאתה יכול לסמוך עליו ולתת לו לנהל את התביעה שלך בפני בית המשפט.

משרד עו"ד אבי לוטן פועל כבר מאמצע שנות השמונים ומתמחה בייצוג נפגעים בתחום דיני הנזיקין ותאונות עבודה בפרט.

במשך כל שנות פעילות משרדינו הענפה אנו ייצגנו אך ורק תובעים אשר נגרמו להם נזקי גוף חמורים בעקבות תאונת עבודה וזכינו להצלחה רבה בתחום ולהשגת פיצויים מקסימאליים עבור לקוחותינו אשר נתנו להם את האפשרות להמשיך לחיות את חיים בכבוד וכן להשתמש בכל הטיפולים השיקומיים שניתן להשיג.