לייעוץ ראשוני מיידי התקשר עכשיו
050-5230928
או מלא את הפרטים:

אבי לוטן - עורך דין לתביעות רשלנות רפואית. המשרד הוקם ב-1986 ומאז צבר ידע רב ומוניטין בתחום הנזיקין בכלל והרשלנות הרפואית בפרט. מאז הקמתו, הגיע המשרד להישגים עצומים תוך השפעה ישירה על ראשי הנזק המוכרים בפסיקה, קביעת תקדימים משפטיים חשובים ומעל לכל, השגת פיצויים גבוהים ומיטביים עבור הלקוחות.

עו ד נזיקין

התחום המשפטי של דיני הנזיקין עוסק במקרים בהם נגרם נזק פיזי או נפשי, בין אם לגופו של אדם או לרכושו. נזק זה נגרם לרוב על ידי תאונות או על ידי רשלנות רפואית.

כאשר נגרם לאדם נזק בעקבות תאונה או בעקבות רשלנות רפואית הוא יכול לתבוע את המזיק על פי אחת העוולות הקבועות בחוק ולבקש מבית המשפט להעניק לו פיצויים בגין הנזק שנגרם לו.

בכדי שתביעה נזיקית תתנהל כהלכה ובכדי שהניזוק יקבל את מלוא הפיצוי המגיע לו יש להשתמש בשירותיו של עו”ד נזיקין אשר ינהל את התביעה ויגרום להצלחתה.

כאשר עו”ד נזיקין עוסק בתביעה לקבלת פיצויים בעקבות אירוע מזיק עליו לבחון שתי שאלות עיקריות. הראשונה הינה, האם האם ישנה אחריות של הגורם המזיק? והשאלה השניה הינה, לאיזה סעד זכאי הלקוח שלו, הניזוק, מאותו גורם מזיק אשר אחראי לנזק?

כאשר עו”ד נזיקין עוסק בבירור השאלה הראשונה, לגבי האחריות של הגורם המזיק, הוא בוחן זאת לפי אמות המידה של המשפט הנזיקי. על כן, ייתכנו מקרים בהם לניזוק היתה השפעה על היווצרות הנזק, כלומר הינו אשם תורם. במקרים כאלה ייתכן כי האחריות של המזיק בעיני בית המשפט תופחת וכך גם גובה הפיצוי הממוני.

מצב נוסף הקשור לאחריות הנזיקית הוא מצב בו המזיק לא היה באמת אחראי לנזק, הוא לא יכל לפקח, למנוע או לשלוט עליו אולם הוא עדיין יחוייב לשלם פיצויים לניזוק. דוגמא קלאסית למצב כזה היא תאונת דרכים, בה לא משנה מה עשה הניזוק, בין אם הוא אשם תורם או אשם מלא, המזיק תמיד יחוייב בנזיקין, קרי, בפיצוי כספי. לפיכך, בכל מקרה בו נהג גרם נזק להולך רגל או לנוסע יהיה עליו לפצותו עבור הנזקים שנגרמו לו בעקבות התאונה.

אחת מהעוולות הקבועות בפקודת הנזיקין הינה רשלנות. לא מדובר בעוולה ספציפית, כלומר אשר מתארת התנהגות ספציפית כמו עוולות אחרות, אלא בעוולה כללית. עוולת הרשלנות מחייבת את האזרח להתנהג כלפי האחר בצורה זהירה ואינה מפרטת פעולות אסורות.

בעוולת הרשלנות יהיה על עו”ד נזיקין להוכיח בפני בית המשפט כי המזיק התרשל כלפי הניזוק וכי קיים קשר סיבתי בין אותה רשלנות לנזק שנגרם לניזוק. כאשר יצליח עו”ד נזיקין להוכיח זאת בפני ביהמ”ש יתקיימו יסודות עוולת הרשלנות ובמרבית המקרים יחוייב המזיק בנזיקין.

במידה ואתם מרגישים כי נגרם לכם נזק אנו ממליצים לכם לפנות לעו”ד נזיקין על מנת לברר האם קמה לכם עילת תביעה.

עו”ד נזיקין ישמע את פרטי המקרה ויבחן האם קמה לכם עילת תביעה, מה הסיכויים של התביעה וינסה להעריך את גובה סכום הפיצוי.

כמו כן, עו”ד נזיקין יבחן מי הוא הגורם המזיק, מאיזה סוג של רופא יש לקבל חוות דעת רפואית, האם מדובר ברשלנות או בעוולה אחרת הקבועה בחוק וכדומה.

משרד עו”ד אבי לוטן החל את דרכו באמצע שנות השמונים ומאז צבר ותק וניסיון עשיר בתחום דיני הנזיקין.

משרד עו”ד אבי לוטן מתמחה בייצוג נפגעים אשר נפגעו פגיעות גוף חמורות בעקבות תאונות דרכים, רשלנות רפואית, תאונות עבודה, טביעה בים או באתרי רחצה וכן סוגים נוספים של פגיעות אשר בעקבותיהן נגרם נזק גוף קשה.

משרדינו מייצג אך ורק תובעים ומתמקד בטיפול בתיקים בהם נגרמו פגיעות חמורות במיוחד. כמו כן, במשך שנות פעילות משרדינו זכינו להצלחות רבות ובכל תיק אשר מגיע למשרדינו אנו פועלים על מנת להשיג לא פחות מאשר את הפיצוי המקסימאלי אשר יוכל להעניק לנפגע ולמשפחתו הן איכות חיים והן אפשרות למצות את כל האספקטים השיקומיים.