לייעוץ ראשוני מיידי התקשר עכשיו
050-5230928
או מלא את הפרטים:

אבי לוטן - עורך דין לתביעות רשלנות רפואית. המשרד הוקם ב-1986 ומאז צבר ידע רב ומוניטין בתחום הנזיקין בכלל והרשלנות הרפואית בפרט. מאז הקמתו, הגיע המשרד להישגים עצומים תוך השפעה ישירה על ראשי הנזק המוכרים בפסיקה, קביעת תקדימים משפטיים חשובים ומעל לכל, השגת פיצויים גבוהים ומיטביים עבור הלקוחות.

פסיקות - טביעות באתרי רחצה

לאורך השנים זכה משרדנו להשגים משפטיים מצויינים תוך השגת פיצויים אופטימליים עבור לקוחותינו. להלן קומץ מפסקי דין נבחרים של משרדנו.

טביעות באתרי רחצהע"א 1457/07 עיריית הרצליה ואח` נ` ארי כץ ואח`

בית המשפט העליון אישר את פסק דינו של בית המשפט המחוזי בחיפה בשאלת האחריות וקבע כי על עיריית הרצליה ומדינת ישראל לפצות את הנפגע שהינו משותק ארבע גפיים (קוודרופלג) כתוצאה מתאונה בים בגין מחדליהן בשמירת בטחון הרוחצים בים. בית המשפט העליון העמיד את הנזק שנגרם לנפגע על סך של כ-13,500,000 ₪.

הורד קובץת.א. 787/99 א.כ. ואח` נ` עיריית הרצליה ואח`

בית המשפט פסק כ-15,000,000 ₪ לתובע אשר ראשו נחבט מסלעים שהיו בקרקעית הים וכתוצאה נותר משותק בארבע גפיים (קוודרופלג) ואינו שולט על הסוגרים. בית המשפט הטיל אחריות על עיריית הרצליה ומדינת ישראל בגין מחדליהן בשמירת בטחון הרוחצים בים.

http://www.lotan-law.co.il/Pictures/ הורד קובץת.א. 28796/04 ב.א. נ` עירית הרצליה ואח`

המנוח (נער צעיר כבן 18) נכנס לרחוץ בחוף אכדיה בהרצליה יחד עם חברתו וטבע למוות. רק לאחר הטביעה הציבה עירית הרצליה במקום שלטים המזהירים את ציבור הרוחצים מפני בורות מסוכנים במים אשר אף גרמו למקרי טביעה במקום. מבלי להודות באחריות, הסכימו עירית הרצליה ומדינת ישראל לפצות את הוריו של המנוח בסך של למעלה מ-630,000 ש"ח. -630,000 ש"ח.